Warsztat: 22 872 17 14
Stacja kontroli pojazdów Warszawa: 22 872 94 79
Stacja kontroli pojazdów Józefów: 22 610 11 14

Doradzanie przy zakupie samochodu

Jeśli jesteś świeżo upieczonym kierowcą, w którego zakres zainteresowań nie wchodzi motoryzacja, skorzystaj z usługi doradztwa przy zakupie auta. Doskonale rozumiemy, że nie wszyscy muszą się znać na samochodach. Jednakże decydując się na nowy pojazd warto wiedzieć, co sprawdzić i gdzie zajrzeć, aby nie kupować przysłowiowego kota w worku. Dzięki nam nie musisz posiadać tej wiedzy, my doradzimy Ci czy warto postawić na upatrzony przez Ciebie czterokołowiec. Ufając nam możesz mieć pewność, że wybrany pojazd posłuży przez długi czas.

Doradztwo przy zakupie samochodu – Warszawa

Pewnie zastanawiasz się, jak wygląda cały proces zakupu nowego auta wraz z naszym udziałem. Tak naprawdę niczym nie musisz się martwić, to my kompleksowo sprawdzamy wybrany pojazd za Ciebie. Zaglądamy wszędzie, gdzie tylko się da, tak aby mieć pewność, że stawiasz na porządny czterokołowiec. W zakres doradztwa przy zakupie wybranego samochodu wchodzi:

  • sprawdzenie numerów nadwozia, stanu tarcz hamulcowych amortyzatorów, wstępnie zbieżność - pojazd przeprowadzony jest przez ścieżkę diagnostyczną,
  • kontrola zawieszania – sprawdzamy czy nie ma luzów w połączeniach układu kierowniczego. W przypadku, kiedy wszystko jest sprawne, przegląd wykonany przez naszych specjalistów przedłuża ważność badania technicznego w dowodzie rejestracyjnym,
  • dokonujemy kompleksowej diagnozy geometrii zawieszenia, równoległości osi, badamy grubość lakieru i komputerowo sprawdzamy czy układ elektroniczny auta jest w pełni sprawny.

Dzięki tak kompleksowemu podejściu do sprawdzania pojazdów, możesz mieć pewność, że otrzymasz w pełni sprawną maszynę, dzięki której przejedziesz setki tysięcy kilometrów.

Co daje doradztwo przy zakupie samochodu?

Jeśli nie interesujesz się motoryzacją i auto ma służyć Ci jedynie do przemieszczania się po świecie, warto zdecydować się na pomoc specjalistów naszej firmy. Posiadamy kompleksową wiedzę na temat samochodów. Na wyposażeniu mamy narzędzia, które pozwolą nam dokładnie sprawdzić Twój przyszły pojazd.