Warsztat: 22 872 17 14
Stacja kontroli pojazdów Warszawa: 22 872 94 79
Stacja kontroli pojazdów Józefów: 22 610 11 14

Mechanika pojazdowa

W zakresie mechaniki pojazdowej wykonujemy m.in.

  • przeglądy pogwarancyjne samochodów osobowych i dostawczych
  • wymiana oleju – polecamy oleje GM i Mobil w bardzo atrakcyjnych cenach sprawdź ceny!
  • wymiana filtrów oleju, powietrza, paliwa, przeciwpyłkowych
  • wymiana rozrządów i sprzęgieł
  • naprawa układów hamulcowych (wymiana klocków, tarcz, bębnów i okładzin)
  • naprawa układów kierowniczych (wahacze, amortyzatory, drązki)

Czy poszukują Państwo solidnego i godnego zaufania warsztatu i stacji kontroli pojazdów? LeTa Serwis z Warszawy jest do Państwa dyspozycji! W ramach naszych usług, proponujemy szeroki zakres pomocy, jeśli chodzi o różnego rodzaju samochody - zarówno auta osobowe, jak i ciężarówki, motocykle, a nawet przyczepy.


Sprawdzony mechanik

Niezależnie, czy potrzebują Państwo wymiany oleju lub rozrządów i sprzęgieł, czy konieczne jest wykonanie przeglądu pogwarancyjnego – nasi specjaliści z chęcią pomogą każdemu kierowcy w zadbaniu o swoje auto! Mechanika pojazdowa, którą proponujemy w LeTa Serwis w Warszawie, to kompleksowa obsługa, która sprawi, że łatwo będzie dokładnie przygotować auto do codziennej jazdy.


Mechanika pojazdowa – zakres usług

W ramach naszych usług, zajmujemy się wieloma aspektami związanymi z naprawą i serwisowaniem aut. Jednym z naszych głównych działań są wspominane już przeglądy pogwarancyjne - zarówno, jeśli chodzi o samochody osobowe, jak i dostawcze. Oferujemy również wymianę oleju, a w naszej ofercie posiadamy oleje GM i Mobil w bardzo atrakcyjnych cenach, z którymi mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej. Zajmujemy się również wymianą rozrządów i sprzęgieł.


Wymiana filtrów

Wszyscy wiemy, jak ogromną rolę grają filtry w naszym pojeździe. W momencie, w którym są one zbyt zanieczyszczone, nie mamy pewności, czy nasze auto działa odpowiednio. Mechanik z naszej firmy może zadbać jednak o wymianę tych elementów. Oferta dotyczy zarówno filtrów oleju, powietrza, paliwa, jak i przeciwpyłkowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - jesteśmy pewni, że wyjadą Państwo od nas zadowoleni i spokojni o bezpieczeństwo swoje i swojego auta.


Serwis z Warszawy

Nasze usługi to jednak nie tylko wymiana części i elementów samochodu. Proponujemy również naprawę zepsutych układów - hamulcowego oraz kierowniczych. W ramach serwisu układu hamulcowego wykwalifikowany mechanik wymieni klocki, tarcze, bębny i okładziny, a w ramach kierowniczego – wahacze, amortyzatory i drążki. Oczywiście, jeśli nie wiedzą Państwo, co dokładnie jest problemem, z chęcią sprawdzimy pojazd i zdiagnozujemy jego stan oraz zaproponujemy odpowiednią naprawę lub wymianę części.


LeTa Serwis z Warszawy to idealne miejsce, jeśli chcą Państwo zadbać o swój samochód. Nasza mechanika pojazdowa stoi na najwyższym poziomie, dzięki naszym wykwalifikowanym specjalistom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!