Warsztat: 22 872 17 14
Stacja kontroli pojazdów Warszawa: 22 872 94 79
Stacja kontroli pojazdów Józefów: 22 610 11 14

Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa

Bezpośrednie połączenie do Stacji Kontroli Pojazdów z Warszawie: tel.: 22 872 94 79

W LeTa Serwis wykonujemy badania kontrolne w pełnym zakresie (bez nabijania numerów i materiałów niebezpiecznych):

  • Samochodów o d.m.c. do 3,5 t
  • Motocykli i motorowerów
  • Przyczep
  • Ciągników rolniczych
  • Samochodów sprowadzanych z zagranicy

W ramach naszych usług możliwa jest również zmiana pojazdu z ciężarowego na osobowy.

Stacja kontroli pojazdów - oferta

Badania kontrolne i rejestracyjne przeprowadzamy na nowoczesnej linii diagnostycznej firmy Bosch. Wykonując przegląd okresowy klient otrzymuje wydruk z linii, gdzie w formie graficznej (w celu większej przejrzystości dla osoby niezaznajomionej z tematem) zobrazowany jest stan techniczny badanego pojazdu, tzn: zbieżność, owalizacja (stan tarcz lub bębnów hamulcowych) a także skuteczność hamulców w rozbiciu na każde koło (łącznie z hamulcem pomocniczym). W LeTa Serwis możliwe jest również sprawdzenie skuteczności amortyzatorów, luzów i połączeń w układzie zawieszenia i kierowniczym. Analiza spalin wykaże stan techniczny silnika i katalizatora. Sprawdzenie i ewentualna korekta świateł pozwoli na bezpieczną jazdę w warunkach ograniczonej widoczności, kiedy jest większe niebezpieczeństwo wypadku.

Specjaliści na stacji

Nasza stacja kontroli pojazdów zatrudnia profesjonalnie wyszkolonych diagnostów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie mechaniki i diagnostyki samochodowej, którym chętnie się podzielą i doradzą ewentualne naprawy lub poprawki, aby utrzymać Państwa auto w jak najlepszym stanie technicznym. Dzięki ich ekspertyzie, można być pewnym, że każde auto będzie bezpieczne i będzie spełniało wszystkie konieczne normy i przepisy.

LeTa Serwis to stacja, na której sprawdzicie Państwo swój samochód pod kątem technicznym, co pozwoli na stuprocentową pewność przestrzegania przepisów oraz zadbanie o własne bezpieczeństwo podczas jazdy – zapraszamy!