Warsztat: 22 872 17 14
Stacja kontroli pojazdów Warszawa: 22 872 94 79
Stacja kontroli pojazdów Józefów: 22 610 11 14

Stacja Kontroli Pojazdów Józefów

LeTa Serwis to także druga stacja kontroli pojazdów, znajdująca się w Józefowie przy ulicy Sikorskiego 83A. Każdy nasz Klient może liczyć na sprawdzenie swojego pojazdu na nowoczesnej ścieżce diagnostycznej marki CERTUS 3. Została ona stworzona przez polską firmę po to, aby znacznie ułatwić pracę diagnostom oraz dostosować cały system do realiów naszego kraju.

Zalety stacji w Józefowie

U nas każdy pojazd zostanie odpowiednio skontrolowany i zdiagnozowany. Możemy pochwalić się skutecznym szarpakiem, do wykrywania luzów w zawieszeniu. Jest to poszukiwany przez wielu Klientów sprzęt, który pomoże w sprawdzeniu stanu auta - szczególnie w momencie, kiedy dokonujemy zakupu nowego samochodu.

W LeTa Serwis postanowiliśmy otworzyć drugie miejsce, w którym możliwe jest wykonanie przeglądu – a to wszystko ze względu na naszych Klientów. Każdy kierowca chce, aby przegląd przebiegł szybko i sprawnie, niestety na najbardziej obleganych stacjach często są kolejki i trzeba długo czekać na swoją kolej. W Józefowie jednak, mogą się Państwo spodziewać szybkiej i bezproblemowej obsługi - a to wszystko dzięki brakowi kolejek i tłumów.

Kontrola pojazdu szybko i sprawnie

Jesteśmy otwarci w godzinach 8:00-20:00 w tygodniu oraz 8:00-16:00 w soboty. Dzięki temu, każdy kierowca, który musi wykonać przegląd, z pewnością będzie mógł do nas przyjechać w dogodnym terminie – bez względu na godziny i tryb pracy. Brak kolejek gwarantuje załatwienie sprawy szybko i bez większych problemów. LeTa Serwis zaprasza do Józefowa na wykonanie przeglądu!