Warsztat: 22 872 17 14
Stacja kontroli pojazdów Warszawa: 22 872 94 79
Stacja kontroli pojazdów Józefów: 22 610 11 14

Wymiana Opon Cennik

W warszawskiej firmie LeTa Serwis dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala na kompleksową obsługę pojazdów w związku z naprawą oraz zmianą ogumienia różnego typu kół. Nasze usługi są skierowane nie tylko do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych, jak również motocykli czy quadów.

Wymiana i serwis opon

Cena tej procedury oczywiście jest uzależniona od wariantu, na który się zdecydujemy oraz od naszego pojazdu. W ramach naszych usług możliwa jest zmiana ogumienia:

  • typu Run Flat,
  • typu RFT,
  • typu EMT,
  • niskoprofilowych,
  • do motocykli i quadów

Oprócz tego, możliwe jest również skorzystanie z komputerowego wyważania kół.

Wulkanizacja na Wale Miedzeszyńskim w Warszawie

Rodzaj i typ ogumienia dostosowujemy do konkretnego pojazdu, dbając o to, by gwarantowało bezpieczną jazdę. Całość przebiega szybko i profesjonalnie – gwarantują to nasi wykwalifikowani i doświadczeni mechanicy. Zadbamy nie tylko o opony, ale też sprawdzimy stan klocków hamulcowych i zawieszenia gratis! Dzięki temu, każdy kierowca, który zdecyduje się u nas na procedurę wulkanizacji, może mieć pewność, że jego pojazd zostanie poddany dokładnym zabiegom, które pozwolą na bezpieczną i komfortową jazdę - a wszystko to w super cenie!

Atrakcyjny cennik w LeTa

Nasz cennik znajduje się w osobnej zakładce - zachęcamy do zapoznania się z nim przed wizytą u nas. Jednak warto pamiętać o tym, co napisaliśmy wcześniej – w ramach wulkanizacji “dodajemy” za darmo sprawdzenie klocków hamulcowych oraz zawieszenia. Dzięki temu, każdy z kierowców, który zdecyduje się na skorzystanie z wymiany opon i serwisu w naszym punkcie, z pewnością wyjedzie stąd nie tylko z poczuciem bezpieczeństwa, ale także zaoszczędzonych pieniędzy!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu serwisowego w Warszawie. Znajdujemy się przy Wale Miedzeszyńskim. Z chęcią wykonamy zarówno wulkanizację, jak i inne naprawy w każdym pojeździe!